Redakcja

Momom.pl to miejsce dedykowane młodym mamom, które szukają porady, rzetelnego źródła wiedzy i sprawdzonych, bieżących informacji. Wiemy, że macierzyństwo to najbardziej wymagające zajęcie, dlatego chcemy, by stało się dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem. Dostępne na stronie artykuły to prawdziwe kompendium wiedzy, które pozwoli Ci znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania. Zdrowie, wychowanie, rozwój, nowinki ze świata social media? To wszystko i znacznie więcej znajdziesz na momom.pl!

Chcemy, aby nasz portal był dla Ciebie czymś więcej, niż tylko kolejnym serwisem przeglądanym podczas porannej kawy. Wiemy, jak zabiegane bywają współczesne mamy, dlatego dążymy do tego, aby serwis ten stanowił dla Ciebie chwilę odpoczynku w ciągu stresującego dnia, wsparcie w trudnych chwilach oraz był miejscem, w którym znajdziesz odpowiedź na każde pytanie.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i ciesz się urokami macierzyństwa!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV!

Redaktor naczelny

Chuda Patrycja

Patrycja Chuda

Absolwentka filologii polskiej na poznańskim UAM. Pasjonatka współczesnej literatury kobiecej, podróży oraz kina niezależnego. Od lat związana z copywritingiem, który okazał się dla niej niekończącym się źródłem inspiracji. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół mediów oraz marketingu, z którymi wiąże swoją przyszłość.

[email protected]
Zobacz wpisy

Zespół

Michaela Fuchs

Copywriter-freelancer nieustannie poszukujący nowych wyzwań. Ambitna i pracowita. Dużą uwagę przywiązuje do słów, rzetelnie wykonuje powierzone zadania, zawsze dąży do wytyczonego celu. Ceni sobie czas spędzony z mężem i dziećmi, szczerość oraz uczciwość. Uwielbia tańczyć, gotować i spacerować.

Zobacz wpisy

Jakub Repetowski

Copywriter z ponad 2-letnim stażem. Pasjonat książek i świata nowych technologii. Uwielbia wędrówki po górach z rodziną.
Zobacz wpisy

Karolina Baworowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu, a także dwujęzyczny copywriter z ponad 4-letnim doświadczeniem. Pianistka, miłośniczka organów Hammonda i muzyki retro.
Zobacz wpisy

Justyna Zajdel

Copywriter z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.
Zobacz wpisy

Brygida König

Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania ekonomistka i ogrodnik. Prywatnie mama dwójki dzieci, w tym skrajnego wcześniaka.
Zobacz wpisy

Daria Taraszkiewicz

Z wykształcenia polonistka, która od lat zajmuje się copywritingiem. Prywatnie mama bliźniaków w wieku szkolnym, którzy stanowią dla niej źródło inspiracji.
Zobacz wpisy

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie – mama dwójki urwisów, jak sama przyznaje, wychowywanie dzieci to największe i zarazem najpiękniejsze wyzwanie w życiu!
Zobacz wpisy

Bartosz Prominski

Copywriter na początku swojej zawodowej ścieżki, ale z zapałem podchodzący do zdobywania doświadczenia. Student filologii polskiej, miłośnik książek oraz historii. Lubi spędzać czas z rodziną przy domowym jedzeniu i na wypoczynku w ogrodzie.
Zobacz wpisy

Aleksandra Nowak

Zafascynowana rozwojem i wychowywaniem maluchów przez muzykę i sztukę. Prywatnie ciocia dwóch wspaniałych chłopców.
Zobacz wpisy