Emily Ratajkowski jest w ciąży!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Emily Ratajkowski jest w ciąży!

Zaledwie kilka dni temu świat opłynęła wiadomość o tym, że jedna z najbardziej znanych modelek spodziewa się swojego pierwszego dziecka. We wzruszającym filmiku dla Vogue, Emily Ratajkowski opowiada o doświadczeniu ciąży.

Poza stereotypami

To, co zwraca uwagę w opublikowanym przez modelkę nagraniu, to przede wszystkim ogromna subtelność oraz oderwanie od zwyczajowego kiczu związanego z „gender reveal”. Kojąca, klasyczna muzyka w połączeniu z charakterystycznym montażem przypominającym raczej pamiętnik, aniżeli wielkie ogłoszenie wiadomości, wywołuje wrażenie, że filmik modelki wcale nie jest zaadresowany do oglądających, a do nienarodzonego jeszcze dziecka.

Kim będziesz?

To pierwsze i podstawowe pytanie jakie zadaje Ratajkowski. W wywiadzie dla Vogue, modelka wyznaje, że choć razem z mężem są ciekawi płci dziecka, pragną, by dorastało ono z dala od stereotypów płciowych. Wyznanie Ratajkowski w połączeniu z emocjonalnym i wzruszającym filmikiem sprawia, że znane nam dotąd amerykańskie „baby annoucement” zmienia swój kiczowaty i przesłodzony charakter. Tym razem mamy do czynienia ze wzruszającą relacją z tego, jak zmienia się umysł oraz ciało oczekującej dziecka kobiety.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*