Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada o figurze po ciąży

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada o figurze po ciąży

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan obserwatorom znana jest jako Perfekcyjna Pani Domu, na swoim instagramowym profilu nierzadko udowadnia, że do perfekcji nadal jej daleko. Kobieta przede wszystkim dąży do realistycznego przekazu i nie boi się podejmować trudnych tematów.

Figura po ciąży

Małżeństwo Majdanów pod koniec czerwca powitało kolejnego członka swojej rodziny. Syn Henryk od razu stał się oczkiem w głowie rodziców. Jednak Rozenek-Majdan nie ukrywa, że macierzyństwo jest dla niej bardzo wymagające. Niedawno na swoim Instagramie podjęła temat utraty wagi.

View this post on Instagram

Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy🤔😁Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam 😁 Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów🤨 (to zdjęcie, tez jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił 😂) 12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić 🤸‍♀️🏋️‍♀️🧘‍♀️ Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda 💪😁 a tymczasem jestem grubaską 🤷‍♀️😁ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy 💁‍♀️😁 wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia 😂 tymczasem Henryk zażyczył sobie cycatego (mleka) 😂😂😂 więc opuszczę Was po angielsku 😘 dla nie wtajemniczonych: jeżeli jest mleko łaciate, to jest też cycate 😂😂😂 życzę Wam jeszcze na koniec dużo ciekawszej soboty niż moja, chociaż każda prawdopodobnie będzie, bo poprzeczka nie jest zawieszona bardzo wysoko 😂

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Walka ze stereotypami

Mimo że w świecie showbiznesu często zdarza się, że gwiazdy niemal zaraz po porodzie pozują w pięknej, obcisłej sukni podkreślającej idealne ciało, Rozenek-Majdan stawia na realizm. Na jednym z ostatnich zdjęć prezenterka pokazuje się w kolorowym stroju kąpielowym, a w komentarzu odnosi się do kwestii poporodowej figury. Podkreśla, że do ideału nadal jej daleko, a lata w showbiznesie sprawiły, że wie, jak pozować, żeby prezentować się dobrze. Nadal nie jest gotowa na intensywne ćwiczenia, zwłaszcza, że Henia chce karmić jak najdłużej. Mówi o sobie, jako o „szczęśliwej grubasce” i podkreśla, że są ważniejsze rzeczy niż rozmiar ubrań.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*