Aktywność fizyczna w ciąży – Lewandowska zabiera głos

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Aktywność fizyczna w ciąży – Lewandowska zabiera głos

Ciąża to dla wielu kobiet bardzo wymagający okres – nie tylko psychicznie, ale i fizycznie. Anna Lewandowska opowiada o tym, jak poradziła sobie z drugim porodem.

Zaczęło się od wpisu

Lewandowscy od niedawna cieszą się obecnością swojej drugiej córki – Laury, która od razu stała się oczkiem w głowie rodziców. Polska trenerka nie ukrywa, że drugi poród był dużo łatwiejszym doświadczeniem niż pierwszy – trwał około 4 minut, bez znieczulenia, a już tego sama dnia świeżo upieczona mama mogła wraz z dzieckiem wrócić do domu. Jak sama wspomina, narodziny pierwszej córeczki, Klary, były dla niej o wiele bardziej wymagające – podczas porodu wystąpiły komplikacje, które mogły doprowadzić do konieczności przeprowadzenia cesarskiego cięcia.

Trenerka niejednokrotnie wspominała, że podczas ciąży bardzo ważna jest dla niej aktywność fizyczna. To dzięki temu udało jej się dość szybko wrócić do kondycji, oraz cieszyć się energią nawet krótki czas po porodzie. Mimo imponującej figury, Lewandowska nie ukrywa, że ciało kobiety w znaczący sposób zmienia się podczas ciąży. Na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcia, na których pokazuje swoją figurę podczas obu ciąż. Tym osobistym wpisem Lewandowska pragnie zainspirować obserwujące ją kobiety do poczucia dumy z samych siebie, oraz z tego, jak wiele potrafi ich ciało.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*