Co celebryci sądzą o powrocie do szkół?

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Co celebryci sądzą o powrocie do szkół?

Od pierwszego września uczniowie polskich szkół wracają do tradycyjnej nauki w trybie stacjonarnym. Jednak obecna sytuacja rodzi wiele kontrowersji.

Głos zabrali celebryci

Kwestia powrotu do szkoły jest na tyle żywa, że do dyskusji włączyli się nawet celebryci. Szczególne zainteresowanie wzbudziły dwie byłe żony Michała Wiśniewskiego – Mandaryna oraz Dominika Tajner. Obie gwiazdy są bowiem matkami dzieci w wieku szkolnym, dlatego temat jest im szczególnie bliski. Co ciekawe, zarówno Mandaryna, jak i Dominika Tajner zgodnie twierdzą, że powrót do szkół dobrze zrobi dzieciom. Celebrytki szczególną uwagę zwracają na kwestie społeczne – długa izolacja źle wpłynęła na dzieci, które tęsknią za rówieśnikami.

Mandaryna niedawno wróciła wraz z dwójką swoich dzieci – Fabienne i Xavierem z obozu tanecznego. Jak sama wspomina, czas spędzony w gronie przyjaciół dobrze zrobił całej rodzinie. Gwiazdy zgodnie twierdzą, że w ich przypadku nauka w trybie niestacjonarnym zdała egzamin – dzieci są już niemal dorosłe, więc nie wymagały ciągłej kontroli ze strony rodziców, jednak problematyczny okazał się przede wszystkim aspekt społeczny.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*