eBalanceBike wyprodukował nowe rowery elektryczne dla dzieci

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
eBalanceBike wyprodukował nowe rowery elektryczne dla dzieci

Dwa nowe modele rowerów elektrycznych dla dzieci BalanceBike z „edycji Fabrycznej”. Rowery te sprzedawane są wyłącznie w sklepach autoryzowanych dealerów KTM.

Elektryczne rowery BalanceBike

Twoja pociecha podczas jazdy na takim rowerze nauczy się pchać, balansować oraz wybiegać w trybie zasilania. Następnie dziecko może przejść w tryb niskiej mocy- pokazuje on umiejętność posługiwania się hamulcami. Podczas rozwijania tych umiejętności dziecko ma nie tylko świetną zabawę na powietrzu, ale wzmacnia również koordynację ręka- oko.

STACYC 12EDRIVE

Ten model roweru eklektycznego jest idealny dla dzieci nieposiadających żadnego doświadczenia z rowerkiem biegowym. Posiada małe 12- calowe koła,dlatego  jest to idealne rozwiązaniem dla dzieci od 3 do 5 lat. Rower ten wyposażony jest w silnik bezszczotkowy, zasilany przez akumulatory o czasie pracy 2Ah.

STACYC 16EDRIVE

Model STACYC 12EDRIVE jest świetnym rozwiązaniem dla większych lub bardziej doświadczonych jeźdźców. Rower ten posiada większe 16- calowe koła. Preferowany przedział wiekowy to 4- 8 lat. Ten model posiada akumulatory o czasie pracy 4Ah.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*