Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami!

Jeszcze parę dni temu informowaliśmy o intensywnych przygotowaniach do narodzin pierwszego dziecka Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego, a już dziś możemy oglądać przepiękne zdjęcia syna pary. Jak się okazuje, poród odbył się znacznie wcześniej.

Szczypta tajemnicy

Cała ciąża polskiej blogerki Maffashion owiana jest swego rodzaju tajemnicą. Doniesienia dotyczące samej ciąży pojawiły się na długo przed oficjalnym potwierdzeniem wiadomości przez parę. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku porodu. Przedwczoraj, tak jak 16.09.2020 r., zarówno Maffashion, jak i Sebastian Fabijański umieścili na swoich instagramowych profilach wzruszające zdjęcia z synkiem. Jednak to, co zwróciło uwagę internautów, to przede wszystkim data narodzin. Jak się okazuje, sam poród odbył się ponad tydzień wcześniej, czyli 10.09.2020 roku.

View this post on Instagram

BJF ❤️ 10.09.20 @sebastian.fabijanski.official

A post shared by JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) on

Kolejną falę kontrowersji wywołało imię dziecka. Maffashion i Fabijański pod zdjęciem zamieścili jedynie intrygujące inicjały ich pierwszego dziecka – B.J.F. Być może w kolejnych dniach para uchyli rąbka tajemnicy.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*