Na rynku pojawiła się nowa gra edukacyjna “Kolejowe ABC”

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis
Na rynku pojawiła się nowa gra edukacyjna “Kolejowe ABC”

„Kolejowe ABC”, czyli darmowa gra edukacyjna ucząca bezpieczeństwa oraz prawidłowego zachowania się na torach kolejowych.

Gra ucząca zasad bezpieczeństwa

„Kolejowe ABC” jest edukacyjną grą, która powstała w ramach kampanii promującej bezpieczeństwo realizowanej przez Urząd Transportu Kolejowego. Gra „Kolejowe ABC” uczy w bardzo przyjemny sposób prawidłowego zachowania się na torach kolejowych. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Posiada bardzo nowoczesną szatę graficzną i jest prosta w obsłudze.

Na początku gracz musi wybrać sobie postać, którą wyruszy na drugi koniec polski do babci i dziadka. Po drodze zdobywa przedmioty, które będą potrzebne w dalszej podróży. W kolejnych etapach gracz ma do wykonania zadania specjalne – należy tak kierować grą, aby dotrzeć bezpiecznie do celu.

Konkursy w grze edukacyjnej

W grze „Kolejowe ABC” zostało przeprowadzonych do tej pory pięć konkursów, w których nagrodami dla najlepszych graczy były m.in. wyjazdy na zielone szkoły, warsztaty integracyjne oraz inne atrakcje. Po wakacjach planowana jest szósta edycja tego konkursu.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*