Gwiazdy, które zostały mamami w 2021 roku!

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Gwiazdy, które zostały mamami w 2021 roku!

Rok 2021 obfitował w dzieci gwiazd. Wiele celebrytek zostało mamami. Sprawdźmy, o kim mowa!

Rok 2021 był prawdziwym baby boomem, jeśli chodzi o gwiazdy. Na świat przyszło wówczas wiele dzieci piosenkarek, aktorek czy celebrytek. Zobaczmy, komu powiększyła się rodzina.

Agnieszka Włodarczyk została mamą po raz pierwszy

Swoje pierwsze dziecko w 2021 roku urodziła znana aktorka Agnieszka Włodarczyk. Gwiazda i jej partner, triathlonista Robert Karaś, doczekali się syna Milana. Chłopczyk urodził się w lipcu, a jego mama chętnie chwali się wspólnymi chwilami w mediach społecznościowych. 

Sylwia Przybysz urodziła małą Nelę

Piosenkarka Sylwia Przybysz i jej partner Jan Dąbrowski mimo młodego wieku mogą pochwalić się już dwójką pociech. W marcu na świat przyszła ich córka Nela, na którą w domu czekała starsza siostrzyczka Pola. Gwiazda zapowiada, że chce mieć dużą rodzinę, więc można się spodziewać, że dziewczynki doczekają się w przyszłości brata lub siostry.

Kasia Tusk doczekała się drugiej córki

Szafiarka i jedna z najbardziej znanych blogerek w kraju, a prywatnie córka byłego premiera Donalda Tuska, w minionym roku urodziła drugą córkę. Pierwsza pociecha Kasi Tusk nazywa się Liliana, jednak imię drugiej wciąż pozostaje tajemnicą. Celebrytka niewiele zdradza mediom, jeśli chodzi o jej rodzinę, dlatego możemy podziwiać maleństwo jedynie odwrócone tyłem do aparatu. 

Anna Dereszowska ma już trójkę dzieci

Aktorka Anna Dereszowska w listopadzie (przynajmniej wtedy udostępniła pierwsze zdjęcie przedstawiające rączkę noworodka) urodziła synka Aleksandra. Gwiazda długo ukrywała przed światem swoją ciążę, ujawniła ją niedługo przed rozwiązaniem, gdy brzuszek był już bardzo widoczny. Aktorka ma jeszcze dwójkę starszych dzieci – córkę Lenę i syna Maksymiliana.

Anna Starmach doczekała się synka

W 2021 roku swoje drugie dziecko urodziła też gwiazda MasterChefa – Anna Starmach. Mała Jagna doczekała się dzięki temu braciszka Gustawa, pieszczotliwie nazywanego przez bliskich Guciem. 

Kelly Rowland doczekała się drugiego potomka

W minionym roku swoje drugie dziecko urodziła znana amerykańska wokalistka R&B, zdobywczyni Nagrody Grammy – Kelly Rowland. Jak sama przyznawała w wywiadach, druga ciąża nie należała do najłatwiejszych, na szczęście wszystko zakończyło się sukcesem. W styczniu gwiazda urodziła synka Noaha.

Emily Ratajkowski urodziła syna w Dzień Kobiet

Dzień Kobiet w 2021 roku był niewątpliwie wyjątkowy dla modelki Emily Ratajkowski. Gwiazda urodziła syna – Sylvestra Apolla Beara, który jest owocem jej związku z Sebastianem Bear-McClardem. Para ogłosiła w mediach, że do 18. urodzin potomka nie ma zamiaru określać jego płci, zostawiając ten wybór dziecku.

Emma Stone

W 2021 roku dziecko urodziła także znana aktorka Emma Stone. Gwiazda urodziła 13 marca w Los Angeles. Ona oraz jej partner Dave McCary doskonale chronią swoją prywatność i do dziś nie zdradzili ani imienia, ani płci swojej pociechy.

Meghan Markle urodziła dziewczynkę

Meghan Markle obecnie można zaliczyć do świata gwiazd i celebrytów. Ona i jej mąż – książę Harry – po zrezygnowaniu z życia przy boku rodziny królewskiej zamieszkali w USA. Tam przyszła na świat ich córka, na którą w domu czekał starszy brat Archie. Dziewczynka nazywa się Lilibet Diana – dostała imiona po babci i prababci.

Źródło: pexels.com/freestocks.org

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*