Pokonała trudności i została mamą – Kożuchowska dzieli się swoją historią

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Pokonała trudności i została mamą – Kożuchowska dzieli się swoją historią

Małgorzatę Kożuchowską znamy przede wszystkim z popularnych programów telewizyjnych, kolorowych pism, a także z desek teatru. Aktorka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd, a przy tym również mamą Jasia.

Ostatnia szansa

Jak sama mówi, chciała zostać matką, gdy poczuje, że przyszedł na to odpowiedni moment. W tym przypadku miało to miejsce po 40-tce. Choć szanse były niskie, udało się i od sześciu lat Kożuchowska[efn_note]Małgorzata Kożuchowska – aktorka [/efn_note] jest spełnioną mamą Jasia.

źródło: Instagram (https://www.instagram.com/p/CCdwdxnMJdU/)

Trudna ciąża

Ze względu na intensywnie rozwijającą się karierę decyzja o zajściu w ciąże musiała być podjęta w pełni świadomie. Aktorka wspomina, że musiała wówczas zrezygnować z wielu ważnych projektów. Jednak pragnienie posiadania potomstwa było dla niej priorytetem. Szczególnie wymagający był pierwszy trymestr – głównie leżała, odpoczywała i unikała stresujących sytuacji. Wzmożona ostrożność przyniosła oczekiwane rezultaty, ponieważ Jaś urodził się silny i zdrowy.

Refleksje

Choć ciąża nie była łatwym doświadczeniem, Kożuchowska stała się dla wielu kobiet inspiracją. Jej historia pokazuje, że miłość i pragnienie dziecka naprawdę nie mają granic. Aktorka wyznaje, że jedyne czego żałuje, to tego, że nie ma drugiego dziecka.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*