Gra My Talking Tom 2 powraca

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Gra My Talking Tom 2 powraca

Gra My Talking Tom 2 powróciła w wielkim stylu! Z lepszą grafiką, nowymi zadaniami dla kotka oraz gracza, dzięki temu gracz może nawiązać bliższą więź ze swoim pupilem.

Gra My Talking Tom 2 to mobilna wersja popularnej gry. Jeśli Twoje dziecko nie może mieć swojego zwierzaka, to ta gra będzie dla niego świetnym rozwiązaniem. Gra polega na opiece nad uroczym, ale bardzo psotliwym kotem Tomem.

Tom nie jest zwykłym wirtualnym kotem – jest rozrabiaką reagującym na zachowanie swojego opiekuna – jeśli obdarzysz go miłością i będziesz spełniał Jego potrzeby, to odwdzięczy Ci się przyjaźnią; jeśli nie będziesz spełniał Jego potrzeb, to możesz się być pewien, iż Jego oczy pełne łez wzruszą największego twardziela.

Nowości w grze My Talking Tom 2

W tej części gry nowością dla użytkownika są specjalnego rodzaju wyzwania m.in. nowe mini gry, łamigłówki, gry akcji oraz mini gra dla kilku użytkowników jednocześnie. Gracz dzięki różnym płatnym dodatkom może spersonalizować swojego kota.

Gra My Talking Tom 2 jest dostępna całkowicie za darmo na urządzenia posiadające system Android. Istnieje możliwość wykupienia płatnych subskrypcji dających dodatkowe bonusy.

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*