Rodzice oblewają dzieci wodą na TikToku

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Rodzice oblewają dzieci wodą na TikToku

TikTok jest aplikacją kojarzącą się z rozrywką. Niestety granica pomiędzy dobrą zabawą a wyrządzeniem innym krzywdy jest bardzo cienka i szybko można ją przekroczyć.

Przerażający trend wśród rodziców na TikToku!

W ostatnim czasie bardzo modny na TikToku stał się przerażający trend zapoczątkowany przez amerykańskich rodziców – oblewanie dzieci wodą. Ta wręcz prymitywna forma rozrywki zdobywa coraz większą popularność za oceanem.

Niestety to, co jest śmieszne dla większości dorosłych, może być bardzo szkodliwe dla ich dzieci – alarmują lekarze.

Słuszna uwaga dr. Jakuba Andrzejczaka

Dr socjologii Jakub Andrzejczak zwraca uwagę, iż społeczeństwo staje się coraz bardziej wyzute z ludzkich uczuć. Przerażające filmiki rodziców zostały zgłoszone do TikToka jako nadużycie. Niestety z powodu braku reakcji, dr Andrzejczak zgłosił sprawę do Komitetu Praw Dziecka ONZ.

Gdzie zgłaszać niewłaściwe zachowania opiekunów?

Wiele osób każdego dnia trafia na portalach społecznościowych na krótkie filmiki o niewłaściwej treści. Warto wtedyna nie zareagować, czyli napisać krytyczny komentarz bądź zgłosić nadużycie.

Jeśli widzisz, że dziecku dzieje się jakakolwiek krzywda ze strony dorosłych – REAGUJ! Pamiętaj, że nawet z pozoru niewinnie wyglądająca zabawa, może okazać się traumą dla dziecka na całe życie!

Udostępnij:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*